تبلیغات
چشم چران!! - سخنی از نویسنده
یکشنبه 17 بهمن 1389

سخنی از نویسنده

   نوشته شده توسط: علی ف    نوع مطلب :دست نویس ،سایر... ،

آه دنیا...
بگذریم دیگه به سلامتی دنیا داره تموم میشه و به سلامتی به ظهور امام زمان داریم نزدیک و نزدیک تر میشویم و دیگه از دست این دنیا خلاص میشویم و دیگه...
چند وقت پیش ها توی یک وبلاک مفید یه سری مطالب مفید یافتم آدرسش این است:
                                                                www.ashenaibaemamezamn.blogfa.com/
وبلاگ خوبی است پیشنهاد میکنم بهش یه سری بزنید، وبلاگی است در مورد آشنایی با امام زمان توی لیست لینکهام هم با همین اسم هست.خوش به حال صاحب وبلاگش که آخرتش رو خرید.
دوست عزیزم بهتون تبریک میگم اگه اومدی توی وبلاگم که میدونم میایی بدان که پیش خداوند مقام علی را خریدین و امیدوارم من هم بتونم مانند شما یکی از بندگان مخلص خداوند باشم و برای شما هم دوستان عزیزم همین آرزو رو میکنم.
. . . میخواستم بگم خیلی خوبه آدم بیاد توی اینترنت چون آدم کلی چیز میز یاد میگیره منکه کلی دوست پیدا کردم و کلی اطلاعات مفید آموختم حتی یه دوست همشهری هم که همیشه میاد به وبلاگم سری میزنه و من رو کلی تشویق میکنه هم پیدا کردم....خلاصه امروز اومدم که یه خورده از حرف های خودم را براتون بنویسم یه نصیحت از یه دوست رو یادم میاد که میگفت همیشه سعی کن بیشتر خودت بنویسی اگر هم گاهی اوقات مطلبی رو کپی کردی عیبی نداره ولی بیشتر حرف ها ی خودت رو بنویس. آره اون راست میگه وبلاگ زدم که حرفهایم رو بنویسم ولی منتظرم باشین که یه چند تا داستان زیبا براتون دارم . . .  .


برچسب ها: از سخنان نویسنده ، درد و دل ، دردو دل های نویسنده ،