تبلیغات
چشم چران!! - سالی در کنار چشم چران
چهارشنبه 25 اسفند 1389

سالی در کنار چشم چران

   نوشته شده توسط: علی ف    

با عرض سلام،ادب واحترام خدمت شما دوستان عزیز

ماه ها،هفته ها،روزها،ساعت ها،دقیقه ها و ثانیه ها پس از دیگری سپری شد و امسال هم تمام شد. خدا رو شکر میکنم که یک سال در کنار شما دوستان عزیز بوده ام و لحظات خوبی را در کنار شما گذرانده ام و کلی دوست های تازه و با محبت رو پیدا کرده ام.هر چند امسال با فراز و نشیب هایش سپری شد ولی بالاخره ما رو در چشم چران کنار هم قرار داد.امید وارم که با چشم چران توانسته باشم لحظات خوبی را برای شما فراهم آورده باشم.
از همه ی شما دوستان عزیز از جمله آقا رضای آلفا(بیکارستان) که کمک های زیادی رو به من کردند که بتونم داستان نویسی رو ادامه بدم، مسعود عزیز(گیتار شکسته)، دوست خوبم محمود دشتی نزاد عزیز(آشنایی با امام زمان(عج))، پیمان عزیزم(شیرین آباد)، سپهر عزیز(پاتوق بچه های ملایر)،ساواک عزیز(ذهن دوم)، پویان عزیز(پاپارتزی)، کلاغ عزیزم، لیلا خانوم(مد و آرایش لیلا)،اردلان عزیزی فر عزیز(برو بچه های نخبگان)، اشعه جون(اشعه)، سجاد رضازاده(تفریحی)، وحید عزیز(فوتبالته) ،ارشاد عزیزم و تالار گفتمان مغان که به من اجازه دادند که در مورد تالار گفتمان مطلب بزنم هرچند از تالارشون اخراج شدم و با تشکر ویژه از رایت عزیز که کمک های بیشماری رو به من کردند و همه ی شما دوستان عزیزی که به من نظر دادین و در این یک سال من رو یاری کردین که چشم چران رو سروپا نگه دارم . . . . تشکر میکنم

خدا را شکر میگوییم که سالی با فراز و نشیب های بسیار در کنار هم بودیم و از خدا میخواهیم که در سال های آینده در کنار هم باشیم.امیدوارم که مجموعه ی چشم چران در سال آینده در کنار شما بهتر و بهتر بشه و بنده ی حقیر(علی فرامرزی)بتونم سالی خوب رو در کنار شما عزیزان بگذرانم.

سالی خوب و پر از خیر و برکت و سلامتی و شادابی رو در پناه حق برای شما دوستان عزیز و خانواده ی محترمتان را آرزو مندم